Компанія Монсанто (Monsanto, Сент-Луїс, штат Міссурі) - світовий лідер поставок RR-сої. У 1996 році Монсанто випустила на ринок раундап стійку сою під торговою маркою «Раундап Реді Соя» (Roundup Ready Soybeans, або скорочено RR, що означає «Готова до раундапу»). 
Roundup Ready соя стійка до гербіциду Раундап.
Стійкість до Раундапу підвищує врожайність і знижує собівартість. Перевагою Раундапу, на відміну від інших гербіцидів, є висока ефективність при знищенні широкого спектру бур'янів. 
Привабливість RR-сої для фермерів полягає в першу чергу в тому, що її легше і дешевше вирощувати, так як можна набагато ефективніше боротися з бур'янами. Ген стійкості до гербіциду Раундап дозволяє обробляти рослини після проростання аж до стадії цвітіння. Це дозволяє фермерам скоротити загальну кількість обробок різними гербіцидами і таким чином суттєво економити час і гроші. 
Cоя Roundup Ready 2 Yield  надає аграріям перевірені переваги вирощення сої Roundup Ready - у поєднанні з більшою кількістю бобів у стручках, що дає більш високі врожаї та більший прибуток з гектару.

 

Соя під систему Roundup Ready 2 Yield толерантно витримує Roundup (гліфосат) у будь - якій фазі розвитку рослини, тобто при внесенні гербіциду  слідкуємо виключно за фазою розвитку бур’янів (не допускаючи переростання), а не сої. Об'єднавши новітні технології насіння та захисту, ваші поля залишаються чистими, плюс у вас значно вищий врожай.

Корпорація Monsanto (дочірня інноваційна насіннєва компанія штат Айова, місто Кларіон, США ) створила сою Roundup Ready 2 Yield через моделювання генів ДНК у соєвих бобах, які мають кумулятивний вплив до збільшення  врожаю. Використовуючи передові генетичні технології, соя Raundup Ready 2 Yield створена для отримання максимального врожаю у теперішніх екстремальних кліматичних умовах.

Більше бобів - більший врожай.
Соя Roundup Ready 2 Yield має 4 або 5 бобів !!!

Завдяки аграрно-торгівельній групі Proseed соя Roundup Ready 2 Yield вже доступна в Україні, а не тільки для аграріїв США та Канади.


Насіннєву компанію "ASGROW" корпорація "MONSANTO" рекомендує, а "PROSEED" - пропонує.
<