Verdesian (ВЕРДЕЖІАН, США) - Американська компанія що створила інокулянт з найбільшим титром бактерій серед усіх інокулянтів на світовому ринку. Ця технології допомагає збільшити азотфікуючі корінні вузлики, що, в свою чергу, сприяє поглинанню азоту рослинами. Простіше кажучи, більше ризобії означають більший азот і більше потенціалу врожаю.
Інокулянт Verdesian Preside CL
Суперконцентрованою двокомпонентний рідинний інокулянт потрійної дії для сої. Сприяє активному утворенню продуктивних азотфіксуючих бульбочок і більш ефективному використанню азоту, що міститься в грунті.

Містить в 4 рази більше азотфіксуючих бактерій rhizobia і на 65% більше сформованих азотфіксуючих бульбочок. Забезпечує більш інтенсивне формування листового покриву, що забезпечує надходження сонячного світла і збереження вологи в грунті. Володіє швидким змішуванням і відсутністю злипання насіння в дозаторі. Застосування технології TAKE-OFF ST.

Можливо проводити посадку насіння протягом 125 днів після його обробки препаратом.

Перед застосуванням обидва пакети збовтати. Перелити вміст обох пакетів в бак для змішування. Перемішайте рідинну суміш для належного розподілу бактерій.

Одна стандартна упаковка містить 2 РЕ пакети з препаратом і біо-інгібітором, 2 упаковки в картонній коробці, загальний вміст - 14,8 л препарату. 2 упаковки препарату розраховано на обробку 9072 кг насіння сої.

Інокулянт Verdesian Primo CL
Висококонцентрований рідинний інокулянт для сої преміум-класу. Сприяє активному утворенню продуктивних азотфіксуючих бульбочок і більш ефективному використанню азоту, що міститься в грунті.

У 3 рази більше життєздатних бактерій на одиницю насіння. Інтенсивне всмоктування, що сприяє активному формуванню азотфіксуючих бульбочок. Інтенсивне формування листового покриву, що забезпечує надходження сонячного світла і збереження вологи в грунті. Швидке змішування і відсутність злипання насіння в дозаторі.

Нанесення препарату можливо за 125 днів до висіву насіння в грунт. Перед застосуванням обидва пакети збовтати. Перелити вміст обох пакетів в бак для змішування. Перемішати рідинну суміш для належного розподілу бактерій. Одна стандартна упаковка містить 2 РЕ пакети з препаратом і біо-інгібітором, 2 упаковки в картонній коробці, загальний вміст - 14,8 л препарату. Дві упаковки препарату розраховано на обробку 9072 кг насіння сої.

Інокулянт Verdesian N-Charge
Нестерильний, високоадгезивні інокулянт преміум-класу для сої на основі торфу. Сприяє активному утворенню продуктивних азотфіксуючих бульбочок і більш ефективному використанню азоту, що міститься в грунті.

Містить прилипач, який підвищує злипання препарату з насінням до 150%. Створює більш інтенсивне формування листового покриву, що забезпечує надходження сонячного світла і збереження вологи в грунті. Зникає потреба в приготуванні суміші при висадці насіння, можна засипати оброблене насіння в бункер.

Посів насіння в грунт допускається протягом 24 годин після обробки. Застосування: змішати інокулянт з насінням, щоб вони було рівномірно покриті, бажано це зробити в окремій ємності за допомогою міксера або шнека.

Упаковка являє собою РЕ пакет з препаратом і прилипачем, загальний вміст 1 пакета - 1,86 кг препарату; містить 6 пакетів, загальний вміст препарату в стандартній упаковці - 11,16 кг.


<